Rodzinna integracja

wrz 11, 2022

Na prośbę swoich członków Oddział Rzeszowski SEP zorganizowała w drugą niedzielę września (11 września 2022) I Piknik Rodzinny. Na szczycie wzgórza, w widokiem sięgającym Bieszczadów i Tatr, z dobroczynnym wpływem solankowego powietrza zawitaliśmy do Solankowego Zacisza k. Rzeszowa.

Choć pogoda nas nie rozpieszczała to widoki oraz atrakcje tego miejsca wynagradzały nam padający co chwila deszcz. W gronie blisko 60-ciu osób wraz z dziećmi bawiliśmy się wyśmienicie i wspólnie korzystaliśmy z atrakcji ośrodka. Mini golf, kręgle, tyrolka, huśtawki, mega szachy, boisko do kosza i piłki siatkowej – to tylko cześć z licznych tam atrakcji. Członkom stowarzyszenia oraz ich pociechom przypadł do gusty kilkunastometrowy tor pontonowy. Przyznajemy, że bez względu na wiek bawiliśmy się tam wyśmienicie.

Przed deszczem chowaliśmy się w wiacie grillowej i rozkoszowali daniami z rusztu. Oczywiście nie obyło się bez gitary i śpiewów. Niezawodny kol. Roman Kliś przygrywał i rozbawiał towarzystwo. Jak widać – nawet najgorsza pogoda nie jest w stanie popsuć naszych spotkań. Bo najważniejsi w tym wszystkim jesteśmy MY i to że wciąż świetnie bawimy się w swoim towarzystwie.

Tekst i zdjęcia: Katarzyna Micał